Související zápasy

ŠSK Očov Hodonín

První turnaje sezony mají za sebou junioři a starší žáci.

Do nové sezóny vkročili o uplynulém víkendu týmy juniorů a starších žáků. Bohužel se ani jednomu týmu nevyvedl vstup do sezony podle představ. Starší žáci podlehli brněnským týmům Troopers a Hattrick. Junioři po porážce od otrokovických Panthers vydřeli vítězství v nájezdech nad kyjovskými Dragons.

JUNIOŘI

Po pauze mezi sezonami se na palubovku opět vrátili naši junioři. Sezónu odstartovali na turnaji ve Vsetíně. Na hřišti se postavili proti soupeřům z Otrokovic a Kyjova. Junioři byli dvakrát blízko k výhře, po kolapsech v závěru utkání však berou dva body.

V prvním utkání nastoupili junioři proti Panterům z Otrokovic. Soupeř si vytvářel šance hlavně po osobních chybách, hráči nebyli dostatečně rozehraní. Začátek zápasu nám utíkal, soupeře jsme ale vždy dotáhli. V závěrečné třetině jsme stav utkání otočili a šli do jednogólového vedení, to po vyloučení nevydrželo dlouho a junioři se museli smířit s těsnou porážkou.

Ve druhém zápase proti Dragonům z Kyjova se očekával průběh hry ještě vyrovnanější. Soupeře často v těžkých chvílích podržel gólman, ten dokázal vymazat naše gólové situace. Do vedení jsme šli ve druhé třetině po souvislém tlaku a při hře na míčku na soupeřově polovině. Polštář, který jsme si vytvořili, jsme však nedokázali podržet, a Kyjov postupně náskok stahoval. To vygradovalo v nerozhodný stav a samostatné nájezdy, v těch jsme byli šikovnější my a odvezli si z turnaje 2 body do tabulky.

Turnaj ukázal, kolik práce je potřeba udělat a na čem je stavět, velmi mile se předvedli dorostenci, pro některé to byl první start v juniorské lize. Starší a zkušenější kluci musí zabrat.

STARŠÍ ŽÁCI

Dne 17. 9. začala pro starší žáky nová sezóna 2023/24. Letošní první turnaj jsme rovnou i pořádali na domácí palubovce v Hodoníně.

V prvním zápase se s naším týmem utkal tým Troopers. Naši hráči vešli do zápasu s energií a touhou po vítězství. Během několika málo minut se naši hráči dostali do dvoubrankového náskoku, ten však bohužel nedokázali během první třetiny udržet. Ve druhé třetině však díky jejich práci a odhodlanosti skóre opět vyrovnali. Do třetí třetiny nastoupily oba týmy s touhou po prvním vítězství v nové sezóně. Zde se však ukázala naše nedostatečná fyzická připravenost a soupeř nás porazil 8:7.

Ve druhém zápase jsme se utkali se soupeřem FBŠ Hummel Hattrick Brno. Naši hráči do zápasu vkročili správnou nohou a během pár vteřin vstřelili úvodní gól. Vzápětí ale přišla odpověď od soupeře a skóre se vyrovnalo. Od tohoto momentu se pro nás obrátil zápas vzhůru nohama a první třetinu jsme prohráli 7:2. Vstup do druhé třetiny se nám moc nepovedl a soupeř nás přehrával po všech stránkách. I přesto se nám podařilo vstřelit gól a snížit soupeřovo vedení na 7:3. Ve třetí třetině nás hned po začátku čekalo nemilé překvapení v podobě dalšího inkasovaného gólu. FBŠ Hummel Hattrick Brno to tímto dotáhl až do vítězství nad našimi hráči, a to se skóre 8:3.

Vstup do sezóny se nám moc nepovedl a máme hodně co zlepšovat, chceme-li další zápasy vyhrávat.

Děkujeme rodičů a zúčastněným fanouškům za skvělou atmosféru.